Płyn do dezynfekcji rąk przeznaczony do bezpośredniego stosowania na skórę. Skład płynu opiera się na alkoholu, dzięki czemu płyn jest skuteczny. Płyn nadaje się do stosowania przez dzieci i dorosłych. Po użyciu nie wymaga spłukania.

Gwarantuje 10-krotnie lepszą ochronę rąk w porównaniu z tradycyjnym mydłem. Przeznaczony jest dla wszystkich ludzi - od dorosłych, po dzieci i może stosowany jest bez konieczności spłukiwania.  Idealnie  gwarantuje nam ochronę:

- w domu, szpitalu, spa, biurze, zakładzie pracy, środowisku wojskowym, przemysłowym, spożywczym, fabrykach, szkołach, na stacjach benzynowych, terminalach granicznych, basenie, pod prysznicem (do dezynfekcji stóp), w toaletach publicznych , np. deski klozetowe. Dzięki dostępności w małej pojemności może być naszym osobistym, antybakteryjnym strażnikiem ciała nawet w samolocie.

Wykazuje działanie bakteriobójcze w czasie 5min. w temperaturze 20ºC wobec::
- Escherichia coli PCM 1144 = ATCC  10536
- Enterococcus hirae PCM 2559 = ATCC 10541
- Staphylococcus aureus PCM 2602 = ATCC 6538
- Pseudomonas aeruginosa PCM 2563 =ATCC 15442
Potwierdzone działanie bakteriobójcze metoda wcierania przez 30s wykonaną dwukrotnie wobec Escherichia coli K12

Składniki:

Substancje czynne:

  • ETANOL 63g /100g
  • PROPAN-2-OL 7g/100g
Sposób przygotowania i przechowywania:

Produkt przeznaczony do zastosowania bez rozcieńczenia czy spłukiwania. Nanieść niewielką ilośc na dłonie (ok. 3 ml) pocierać dłoń o dłoń i powierzchnię między palcami obu rąk przez ok. 30 sekund pozostawić do wyschnięcia nie spłukiwać czynność powtórzyć Przechowywać w suchym miejscu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć