Innowacyjny wysokiej jakości Papier toaletowy BIO TECH z dodatkiem przetrwalników bakterii, aktywnych w kontakcie z wodą * eliminuja nieprzyjemne zapachy * zapobiega rozwojowi bakterii Potwierdzone badaniami prowadzonymi przez Uniwerystet w Pizie

Papernet Mini Jumbo BioTech 407574 wyróżniający się techologią BioTech- w swoim składzie posiada przetrwalniki bakterii niezmodyfikowanych genetycznie, które aktywują się w kontakcie z wodą i uwalniają enzymy rozkładające substancje organiczne obecne w ściekach i rurach.

Dodatkowo, papier ten redukuje nieprzyjemne zapachy w toaletach. Biały, wykonany z czystej celulozy,  2- warstwowy o wysokiej jakości. Sprawdzi się w toaletach typu: szkoły, restauracje, biurowce. Papier toaletowy Papernet Mini Jumbo BioTech 407574 to papier, który pasuje do wszystkich dozowników typu Jumbo na rynku.

Opakowanie: produkt oferowany jest w foliowym opakowaniu.

Jakość produktu potwierdzają uzyskane certyfikaty:

ECO LABEL Oznaczający produkt przyjazny środowisku 


Dane produktu
System T2 — system toaletowy Mini jumbo
Długość rolki 140 m
Szerokość rolki 8,8 cm
Średnica rolki 19,5 cm
Długość arkusza 30,5 cm
Wewnętrzna średnica gilzy 6cm
Warstwy 2
Nadruk Nie
Kolor Biały


Informacje o opakowaniu
Opakowanie transportowe
Sztuki 12
Opakowania pojedyncze 12
Wysokość 190 mm
Szerokość 585 mm
Długość 390 mm
Waga 4,95 kg
Rodzaj opakowania Karton


Paleta
Sztuki 576
Opakowania pojedyncze 576
Opakowanie transportowe 48
Wysokość 2430 mm
Szerokość 800 mm
Długość 1200 mm

Papernet stale angażuje się w kwestie związane z poprawą jakości życia. Takie podejście umożliwiło nam stworzenie linii produktów, które skutecznie i w sposób naturalny zwalczają bakterie chorobotwórcze. Cała linia produktów Bio Tech została stworzona z papieru z dodatkiem przetrwalników bakterii niezmodyfikowanych genetycznie, które aktywują się w kontakcie z wodą i uwalniają enzymy rozkładające substancje organiczne obecne w ściekach i rurach.   Powyższy antagonistyczny proces umożliwia usunięcie pożywienia dla bakterii chorobotwórczych, a w konsekwencji poddanie się bakterii.

Skuteczność Bio Tech została wykazana w licznych badaniach laboratoryjnych: w latach 2016-2017 współpracowaliśmy z Wydziałami Chemii Przemysłowej i Biologii Uniwersytetu w Pizie, analizując jakość ścieków przed, podczas i po zakończeniu ciągłego użycia papieru toaletowego Bio Tech przez co najmniej 6 miesięcy. Na podstawie wyników analizy stwierdzono, że Bio Tech skutecznie przeciwdziała proliferacji Staphylococcus aureus i Pseudomonas aeruginosa, dwóch bakterii, które z łatwością rozwijają się w obszarach opieki zdrowotnej i szpitalnej i które są odporne na najpowszechniejsze antybiotyki dostępne na rynku (*). Już w 2013 r. prestiżowe laboratorium SGS Institut Fresenius potwierdziło działanie Bio Tech przeciwko bakteriom Legionella pneumophilaSalmonella i Escherichia Coli, powszechnie występującym w takich środowiskach jak rury, restauracje, publiczne toalety i które są często odpowiedzialne za powstawanie prawdziwych epidemii.

Produkty Bio Tech umożliwiają zachowanie operacyjności zakładu, zmniejszając ryzyko wystąpienia zatorów i nieprzyjemnych zapachów, a dzięki temu ograniczając dodatkowe koszty napraw lub produktów chemicznych, z korzyścią dla środowiska naturalnego.
Notice: Array to string conversion in /home/admin/domains/mopserwis.pl/public_html/classes/Hook.php on line 733
Array
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć