Gotowy do użycia, rewelacyjny preparat o neutralnym pH przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych (drobnych cząstek metalu) z felg aluminiowych oraz powierzchni lakieru samochodowego.

Gotowy do użycia, rewelacyjny preparat o neutralnym pHprzeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych (drobnych cząstek metalu) z felg aluminiowych oraz powierzchni lakieru samochodowego. Doskonale usuwaspieczone pod wpływem temperatury zanieczyszczenia z pyłu hamulcowego idrogowego, które przywierają do elementów karoserii oraz felg. Preparatdoskonale usuwa rdzę i ślady po zażelazionej wodzie oraz nawozach z kostkibrukowej
W momencie kontaktu preparatu z zanieczyszczeniami metalicznymi,zachodzi chemiczna reakcja, podczas której wydziela się czerwona barwa dającaefekt „krwawiących felg”.
gotowy do użycia
• nanosić spryskiwaczem
• zmywać wodą pod ciśnieniem.
 
Upewnić   się ,  że  powierzchnia  nie jest  gorąca.  Wstrząsnąć   preparat  i  spryskać   powierzchnię  felg. Odczekać   około  5-6 min.,  do  momentu wystąpienia efektu „krwawiących  felg”.  Następnie zmyć   wodą   pod wysokim  ciśnieniem.  Niedopuścić   do  wyschnięcia  produktu  na czyszczonej powierzchni.

Komentarze

Napisz swoją opinię

PRIX A101 5L Tenzi Czyszczenie felg bezpieczny

Array