Gotowy do użycia, rewelacyjny preparat o neutralnym pH przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych (drobnych cząstek metalu) z felg aluminiowych oraz powierzchni lakieru samochodowego.

Gotowy do użycia, rewelacyjny preparat o neutralnym pHprzeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych (drobnych cząstek metalu) z felg aluminiowych oraz powierzchni lakieru samochodowego. Doskonale usuwaspieczone pod wpływem temperatury zanieczyszczenia z pyłu hamulcowego idrogowego, które przywierają do elementów karoserii oraz felg. Preparatdoskonale usuwa rdzę i ślady po zażelazionej wodzie oraz nawozach z kostkibrukowej
W momencie kontaktu preparatu z zanieczyszczeniami metalicznymi,zachodzi chemiczna reakcja, podczas której wydziela się czerwona barwa dającaefekt „krwawiących felg”.
gotowy do użycia
• nanosić spryskiwaczem
• zmywać wodą pod ciśnieniem.
 
Upewnić   się ,  że  powierzchnia  nie jest  gorąca.  Wstrząsnąć   preparat  i  spryskać   powierzchnię  felg. Odczekać   około  5-6 min.,  do  momentu wystąpienia efektu „krwawiących  felg”.  Następnie zmyć   wodą   pod wysokim  ciśnieniem.  Niedopuścić   do  wyschnięcia  produktu  na czyszczonej powierzchni.

Komentarze

Napisz swoją opinię

PRIX A101 5L Tenzi Czyszczenie felg bezpieczny

Array
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć