Atestowany dezynfekant do rąk na bazie alkoholu, przeznaczony do bezpośredniego stosowania na skórę. Nie wymagający spłukiwaniaZ parktyczną pompką - Idealny do kuchni, łazienki czy biura.Wysoka jakość - Szwedzka receptura

Praktyczny płyn dezynfekujący przeznaczony do szybkiego i sktutecznzego odkażania skóry dłoni. Działa bakteriobójczo oraz wirusobójczo. Skoncentrowana receptura środka Antiseptus spełnia normy wymagane do higienicznej dezynfekcji, co sprawia, że jesst popularnym wyborem wśród placówek związanych z sektorem medycznym oraz lokali gastronomicznych i salonów kosmetycznych.

Bardzo dobrze sprawdza się także w użytku domowym, gdzie w połączeniu ztradycyjnym mydłem pomaga utrzymać czystość dłoni i jest w stanie zabezieczyć je przed działaniem szkodliwych drobnoustrojów. Co więcej, wygodna pompka, która jest częścią zestawu, umożliwia bezproblemowe pobieranie właściwej dawki środka.

Dodatkowo, Antiseptus Plus nie wymaga spłukiwania,wystarczy dokładnie wmasować płyn w dłonie. Dzięki tak banalnej metodzie dozowania, dezynfekowanie skóry staje się po prostu dobrym nawywkiem pozwalajacym chronić zdrowie nasze i naszego otoczenia.

 

W czasie 5 minut w temperaturze 20 st. Celsjusza wykazuje działanie bakteriobójcze wobec:
- Escherichia coli PCM 1144 = ATCC 10536
- Enterococcus hirae PCM 2559 = ATCC 10541
- Staphylococcus aureus PCM 2602 = ATCC 6538
- Pseudomonas aeruginosa PCM 2563 =ATCC 15442

Potwierdzone działanie bakteriobójcze metoda wcierania przez 30s wykonaną dwukrotnie wobec Escherichia coli K12
Wartość pH: 6,4

DANE TECHNICZNE
Wartość pH 6,4 – 6,8
Pojemność 5 l
Działanie bakteriobójcze i wirusobójcze
Zapach charakterystyczny, alkoholu
Woń zapachowe

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć