Rękawice OX-ON Abena Flexible Supreme to najwyższa jakość. Rękawice w rozmiarze XL (Rozmiar 10). Ox-on tworzy produkty bezpieczeństwa, kładąc nacisk na wysoką jakość, wzornictwo, innowacyjność i funkcjonalność.

OX-ON Flexible Supreme 1600 to ekskluzywne i wytrzymałe, wszechstronne rękawice dla każdego, kto potrzebuje zarówno optymalnej wrażliwości na dotyk, jak i skutecznej ochrony dłoni - niezależnie od wykonywanej pracy.

Cała dłoń i palce pokryte są pianką nitrylową, która zapewnia precyzyjny chwyt podczas pracy w suchym środowisku. Dzianinę rękawic wykonano z nylonu i elastanu, dzięki czemu są one całkowicie oddychalne oraz elastyczne i wygodne.

Flexible Supreme 1600 posiadają certyfikat Oeko-Tex, co gwarantuje, że rękawice nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia lub środowiska chemikaliów ani barwników.


WŁAŚCIWOŚCI:

Wyjątkowo wytrzymałe
Bardzo wygodne
Pewny i precyzyjny chwyt
Certyfikat Oeko-Tex
Najlepiej sprzedające się rękawice nitrilowe OX-ON

Firma OX-ON jest wiodącym, kompleksowym, duńskim dostawcą sprzętu ochrony indywidualnej.
Szeroka oferta obejmuje rękawice robocze, sprzęt do ochrony przed upadkiem, ochronę słuchu, dróg oddechowych, głowy, oczu, kombinezony ochronne i wiele innych produktów związanych z bezpieczeństwem indywidualnym.Komentarze

Napisz swoją opinię

Rękawice OX-ON Abena Flexible Supreme 1600 CE XL