Mały Lekki odkurzacz charakteryzujący się wytrzymałością i odpornościąCichy, Poręczny Dedykowany do biur, hoteli, resturacji czy małych zakładów usługowych

Taski go to niewielki odkurzacz do pracy na sucho, z zasilaniem elektrycznym. Wyposażony został w kabel o zasięgu 8,5 m. Jest lekki (6 kg), można go łatwo przenosić i magazynować. Dzięki obecności czterech kółek jest wygodny w prowadzeniu i stabilny. Na uwagę zasługuje duża pojemność odkurzacza (8 L), solidna obudowa i ciche działanie. Sprzęt jest dodatkowo przyjazny dla środowiska (możliwość recyklingu 75% użytych materiałów).

Zarówno koszty zakupu urządzenia, jak i jego eksploatacji są zdecydowanie niewysokie. Jest to świetny wybór dla osób, które chcą kupić niedrogi, a przy tym solidny i skuteczny odkurzacz. Sprawdzi się znakomicie do codziennego usuwania zanieczyszczeń suchych. Utrzymuje w należytej czystości dywany, wykładziny dywanowe. Może być z powodzeniem stosowany w firmach, jak i w domach prywatnych. Polecany jest w szczególności do firm sprzątających, jako poręczny, a przy tym niezawodny odkurzacz do pracy na sucho.

Urządzenie jest kompletne, gotowe do pracy. Wyposażone zostało w niezbędne elementy: akcesoria do odkurzania (ssawko-szczotka, wąż ssący, rura dwuczęściowa), worek papierowy.

TASKI to szwajcarska firma, produkująca maszyny do sprzatania od ponad 60 lat.

Prostota, Ergonomia pracy, łatwość w obsłudze, jakość wykonania i dostępność części

 to argumenty przemawiające za urządzeniami marki TASKI.

Właściwości

  • silnik o mocy 900 W zapewnia maksymalny poziom zebrania zabrudzeń z powierzchni oraz ciche działanie;
  • urządzenie spełnia wymogi rozporządzenia RoHS i REACH, mających na celu zwiększenie ochrony zdrowia człowieka, a także środowiska naturalnego, przed negatywnymi skutkami stosowania potencjalnie niebezpiecznych substancji chemicznych występujących w ogromnej ilości produktów codziennego użytku np.: w środkach czyszczących, kosmetykach, sprzęcie elektrycznym i elektronicznym oraz odzieży.


Nazwa Odkurzacz do pracy na sucho Taski Go
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość mm) 390x365x320 mm
Waga 6 kg
Zasilanie 220/240 V
Pobór mocy 900 W
Przewód zasilający 8,5 m
Pojemność worka 8 L
Typ worka papierowy
Pojemność zbiornika (praca na sucho) 16,5 L
Długość węża ssącego 2 m
Siła ssania 22 kPa
Szerokość ssawki 270 mm
Ilość stopni filtrowania 3
Opcja filtra wewnętrznego nie
Klasa bezpieczeństwa 2
Poziom hałasu dB(A) 64-76
Okres gwarancji 12 miesięcy
Obszar zastosowania dywany i wykładziny dywanowe
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć