Spraw, aby higiena stała się fundamentem dla Twojego biznesu!Stojak do dezynfekcji Tork przyczynia się do poprawy poziomu higieny w biurach i innych miejscach publicznych, umożliwiając poręczne udostępnianie środka dezynfekującego do rąk oraz chusteczek

Stojak przypomina o znaczeniu higieny dłoni, a zarazem daje do zrozumienia, że dbasz o osoby znajdujące się w Twoim lokalu.

Idealne rozwiązanie dla biur typu open space oraz różnych przestrzeni publicznych

Tork stojak  do dezynfekcji zapewnia łatwy dostęp do środków dezynfekujących dłonie i chusteczek higienicznych. Podręczny i usytuowany na wysokości oczu przypomina pracownikom o higienie dłoni — a jak wiadomo, co przed oczami, to w sercu.

  • Stojak oferuje rozwiązania higieniczne niezbędne do budowania solidnej podstawy dobrej atmosfery w biurze
  • Udowodnij swoim pracownikom, że ich dobre samopoczucie leży ci na sercu
  • Elegancki design idealnie komponuje się ze współczesnym wystrojem biura
  • Kompatybilny zarówno z linią dozowników Tork Image Design™, jak i Elevation
  • Wystarczająco stabilny dla ręcznych oraz bezdotykowych dozowników

Wykorzystaj maksymalnie stojaki Tork do dezynfekcji dzięki spersonalizowanym komunikatom

Pozwól, aby Tork stojak do dezynfekcji komunikował się z pracownikami i gośćmi za pomocą panelu AD-A-Glance®. Ten dostosowywany panel reklamowy jest idealnym narzędziem do komunikacji, a ponadto zachęca do utrzymywania wysokich standardów higieny. Bez trudu zaprojektujesz i wydrukujesz własny komunikat dzięki naszej internetowej platformie projektowej. Spersonalizuj swój komunikat i wykorzystaj maksymalnie stojak Tork do dezynfekcji.