Promocja - Kup karton wkładów, a dozownik 560100 łokciowy otzrymasz za 1 zł.Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący.

DANE TECHNICZNE
Numer katalogowy 420103
Jakość Premium
Kolor Bezbarwny
Zapach Bezzapachowy
Pojemność butelki 1000ml
Ilość dawek 1000

 

Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący. Zapewnia najwyższy poziom higieny w miejscach gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny. Preparat biobójczy, używany bez użycia wody, spełniający europejskie normy w zakresie dezynfekcji rąk oraz działający wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów. Z uwagi na wysoką skuteczność bójczą preparat jest rekomendowany do stosowania w branżach gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny np. służba zdrowia, przemysł spożywczy. Równie dobrze produkt sprawdza się w ogólnodostępnych miejscach publicznych takich jak biura, hotele, centra konferencyjne czy urzędy, zapewniając wysoki poziom higieny i ograniczając rozprzestrzenianie się okresowych infekcji. Oprócz właściwości dezynfekcyjnych preparaty zapewniają również doskonałe właściwości ochronne i pielęgnacyjne dla skóry, nawet przy długotrwałym stosowaniu Produkt dostępny w 1000 ml jednorazowych butelkach pasujących do dozwoników S1

Skuteczny wobec szerokiego spektrum drobnoustrojówZapobiegia zakażeniom krzyżowymNie zawiera substancji zapachowychZapewnia doskonałe własności ochronne i pielegnacyjne dla skory, nawet przy długotrwałym stosowaniuHermetyczne i jednorazowe opakowanie - zużyta butelka (1l) zapada sie do środka nie zasysając powietrza przez co zmniejsza się ilość odpadów. Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą produktu oraz kartą charakterystyki. 
 
 
Aplikacja:

Higieniczna dezynfekcja rąk:
 - min. 3 ml preparatu, wcierać w umyte dłonie.

Chirurgiczna dezynfekcja rąk
 - 2 x min. 10 ml preparatu wcierać w umyte
dłonie przez 3 minuty. Skóra musi być zwilżona preparatem przez cały czas aplikacji. Efekt utrzymuje się przez 3 godziny.