Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący.Skuteczny wobec szerokiego spektrumdrobnoustrojów. Zapobiegia zakażeniomkrzyżowym. Nie zawiera substancjizapachowych.

DANE TECHNICZNE
Numer katalogowy 420103
Jakość Premium
Kolor Bezbarwny
Zapach Bezzapachowy
Pojemność butelki 1000ml
Ilość dawek 1000

Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący. Zapewnia najwyższy poziom higieny w miejscach gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny. Preparat biobójczy, używany bez użycia wody, spełniający europejskie normy w zakresie dezynfekcji rąk oraz działający wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów. Z uwagi na wysoką skuteczność bójczą preparat jest rekomendowany do stosowania w branżach gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny np. służba zdrowia, przemysł spożywczy. Równie dobrze produkt sprawdza się w ogólnodostępnych miejscach publicznych takich jak biura, hotele, centra konferencyjne czy urzędy, zapewniając wysoki poziom higieny i ograniczając rozprzestrzenianie się okresowych infekcji. Oprócz właściwości dezynfekcyjnych preparaty zapewniają również doskonałe właściwości ochronne i pielęgnacyjne dla skóry, nawet przy długotrwałym stosowaniu Produkt dostępny w 1000 ml jednorazowych butelkach pasujących do dozwoników S1

Skuteczny wobec szerokiego spektrum drobnoustrojówZapobiegia zakażeniom krzyżowymNie zawiera substancji zapachowychZapewnia doskonałe własności ochronne i pielegnacyjne dla skory, nawet przy długotrwałym stosowaniuHermetyczne i jednorazowe opakowanie - zużyta butelka (1l) zapada sie do środka nie zasysając powietrza przez co zmniejsza się ilość odpadów. Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą produktu oraz kartą charakterystyki. 
 
 
Aplikacja:

Higieniczna dezynfekcja rąk:
 - min. 3 ml preparatu, wcierać w umyte dłonie.

Chirurgiczna dezynfekcja rąk
 - 2 x min. 10 ml preparatu wcierać w umyte
dłonie przez 3 minuty. Skóra musi być zwilżona preparatem przez cały czas aplikacji. Efekt utrzymuje się przez 3 godziny.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Karton Żel Tork S1 Dezynfekcja TORK 420103 6 x 1l

Array
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć