Promocja TORK Karton Żel S4 424108 + Stojak 511060 + Dozownik Sensorowy 561608 za 1zł

Zadbaj o Nowy Standard Higieny!

Postaw Higienę w centrum uwagi! W przypadku braku dostępu do wody z mydłem, środki do dezynfekcji pomagają zapobiegać infekcjom. Tork stojak do dezynfekcji umożliwia łatwe i wygodne korzystanie ze środków do dezynfekcji wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne i przypomina klientom, uczniom lub pracownikom o codziennej higienie dłoni.

Skorzystaj z atrakcyjnej promocji!

Kup 6 sztuk żelu do dezynfekcji S4 o symbolu 424108 i odbierz stojak do dezynfekcji 511060 wraz z Dozownikiem Sensorowym Czarnym 561608 za 1zł!

Oferta ważna do 30.11.2021r. lub do wyczerpania zapasów.

W celu złożenia zamówienia, skontaktuj się z naszym personel, który powie o szczegółach promocji oraz przyjmie od Ciebie zamówienie :-)

Kontakt: esklep@mopserwis.pl lub skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów w zakładce: Kontakt

Opis produktów włączonych w zestaw:

Żel do dezynfekcji S4 424108 - Żel do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu Tork zabija mikroorganizmy, zapobiegając rozprzestrzenianiu się infekcji. Skuteczny przeciwko różnym organizmom, w tym wszystkim wirusom. Idealny do codziennej higieny rąk. Nieklejąca formuła zawierająca składniki nawilżające jest łagodna i bezpieczna dla skóry.

Tork stojak na dezynfekcję 511060 - umożliwia klientom i pracownikom łatwy dostęp do higieny rąk oraz stale przypomina o niej w sytuacji braku dostępu do wody. Odpowiedni do różnych środowisk i przestrzeni publicznych stojak z możliwością przemieszczania oferuje elastyczny dostęp do higieny rąk wszędzie tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Dozowniki są dostępne oddzielnie. Stojak o wymiarach: 132,1cm x 50cm x 50cm

Dozownik Sensorowy S4 Tork 561608 - Tork dozownik do mydła i preparatów do dezynfekcji z sensorem Intuition™ z linii Elevation pozwala wywrzeć dobre wrażenie na gościach. Pasuje do produktów do pielęgnacji skóry Tork w jednorazowych butelkach. Bezdotykowe dozowanie zapewnia wysoki poziom higieny dla wszystkich użytkowników. Dozowniki z linii Elevation wyróżniają się praktycznym i nowoczesnym wyglądem, który zapada w pamięć gości.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć