Papier toaletowy Tork 120280 Mini Jumbo T2, biały, Advanced, dwuwarstwowy, 12 × 170m.Wysokiej jakości papier toaletowy Tork z ozdobnym tłoczeniem.

Papier toaletowy Tork Mini Jumbo T2, biały: Dzięki naszemu dwuwarstwowemu papierowi toaletowemu Tork Mini Jumbo oszczędzisz czas i pieniądze. Idealnie sprawdzi się w toaletach o średnim i dużym natężeniu ruchu. Rolka jumbo zawiera znacznie więcej papieru toaletowego niż standardowe rolki, co oznacza rzadsze uzupełnianie – z korzyścią zarówno dla Ciebie, jak i Twojego personelu. Perforowane listki są doceniane przez gości, bo ułatwiają im używanie dokładnie takiej ilości papieru, jakiej potrzebują. Nasze wkłady posiadają certyfikat zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu zmniejszysz negatywny wpływ na środowisko. Wybierz jeden z naszych dozowników o dużej pojemności i zapomnij o problemach z brakiem papieru.


Plusy:
+ Rozmiar jumbo pomaga obniżyć koszty i zwiększyć wydajność
+ Duża rolka oznacza rzadszą konieczność uzupełniania dozownika
+ Wkłady przyjzne dla środowiska
+ Perforacja ułatwiająca korzystanie z papieru
+ Atrakcyjny wygląd
+ Odpowiedni do toalet o średnim i dużym natężeniu ruchu

Komentarze

Napisz swoją opinię

Papier toaletowy Tork 120280 Jumbo T2 x12

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć