Doskonały ręcznik do osuszania rąk, ozdobiony atrakcyjnym dekorem w kształcie szarego listka. Rolki pasują do Tork Matic® dozownikaProdukty przystosowane do wykonywania codziennych zadań, spełniające podstawowe potrzeby.Następca 290059

Zaskocz gości miękkim ręcznikiem do rąk w roli Tork Matic® w jakości Advanced. Doskonały do osuszania rąk, ozdobiony atrakcyjnym dekorem w kształcie szarego listka. Rolki pasują do Tork Matic® dozownika do ręczników w roli, stworzonego z myślą o łatwej obsłudze łazienek o dużym natężeniu ruchu. Oszczędza czas i ogranicza zużycie dzięki dozowaniu po jednym odcinku. Produkt wytworzony w 100% z włókien pochodzących z recyklingu.

-Duży ręcznik do rąk wysokiej jakości, który wywiera dobre wrażenie
-Wystarczające na długo rolki ograniczają do minimum koszty utrzymania, maksymalizując dostępność.
-Naturalny jasnobrązowy kolor to efekt zastosowania pochodzących z recyklingu pudełek kartonowych jako jednego ze źródeł włókien. Stanowią one doskonały wybór, jeśli chce się pokazać swoje zaangażowanie w ochronę środowiska przy zachowaniu konsekwentnie wysokiej jakości Tork.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ręcznik H1 x6 Tork Matic 290099 150m Natural

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć