Ręcznik Multifold w kolorze naturalnym. Idealny odpowiednik dla systemu H2 stworzonym z wkłóknin z recyklingu. Ręcznik przeznaczony do wycierania rąk lub powierchni, znajdzie miejsce w każdej kuchni. Ekologiczny, bardzo chłonny i nie zwykle ekonomiczny.


Zapewnij swoim gościom dobre osuszenie rąk i wygodę dzięki miękkim wieloskładkowym ręcznikom do rąk Advanced Tork Xpress®, które są delikatne dla dłoni i zapewniają wysoką jakość. Ręczniki te pasują do wieloskładkowego dozownika ręczników Tork Xpress® do łazienek o średnim natężeniu ruchu. Pasuje do małych pomieszczeń i zapewnia komfort i higienę Twoim gościom. Chusteczka wykonana jest w 100% z włókien pochodzących z recyklingu.
  • Atrakcyjny dekor w kształcie liścia Tork: zaprojektowany tak, aby robić wrażenie
  • Zaawansowana jakość zapewniająca oszczędność kosztów i wysoką wydajność
  • Duży, miękki ręcznik do rąk o wysokiej jakości dotyku, który pozostawia niezatarte wrażenie
  • Dozowanie jednorazowo w celu zmniejszenia zużycia i zwiększenia higieny
  • Naturalny jasnobrązowy kolor pochodzi z wykorzystania pudełek kartonowych pochodzących z recyklingu jako jednego ze źródeł błonnika. To doskonały wybór, jeśli chcesz pokazać swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, zachowując jednocześnie wysoką jakość Tork.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Ręcznik Multifold Tork 130299 Xpress Natural

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć