Technologia exelCLEAN™ zapewnia lepsze efekty czyszczenia.Wyjątkowo mocne do ciężkich zabrudzeń.Zabezpieczenie dłoni przed temperaturą/opiłkami.Współpracuje z rozpuszczalnikami, będąc równocześnie dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Przemysłowe czyściwo włókninowe Tork do trudnych zabrudzeń wyróżnia się wytrzymałością i skutecznością czyszczenia. Idealnie sprawdzi się podczas intensywnego czyszczenia, odtłuszczania i usuwania uporczywych plam. Nadaje się do użytku z większością rozpuszczalników i chroni dłonie przed temperaturą i opiłkami metalu. Czyściwo pasuje do dozowników stojących i ściennych Tork, które stworzono z myślą o bezpieczeństwie i wydajności, a także dozowników Maxi do czyściw w roli centralnie dozowanych oraz dozowników do czyściw w roli kombi, które umożliwiają łatwe dozowanie jedną ręką.

DANE TECHNICZNE
Numer katalogowy 570137
Długość rolki 60,8m
Szerokość rolki 32cm
Średnica rolki 25cm
Warstwy 1
Kolor biały
Materiał włóknina
Ilość w opakowaniu 1

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć