Ręcznik papierowy do systemu AUTOCUT PapernetNajwyższej jakościMiekki i chłonnyDozownik tnie papier listek po listku Sugerowane dozowniki:Smukłe i niezawodneBiały kod 416142 Czarny kod 417209Pasuje do różnych dozowników typu Matic

Ręczniki w roli Autocut wykonane z celulozy TAD- są wytrzymałe i niezwykle chłonne. Wykonane zostały w innowacyjnej technologii Dry Tech (TAD).

Technologia Dry Tech:

Dzięki innowacyjnemu i wyjątkowemu procesowi produkcji, który dodaje strukturze papieru objętości i miękkości, papier Dry Tech oferuje o 100% wyższą chłonność i o 67% wyższą odporność od zwykłego papieru. Dzięki temu zużywana jest mniejsza ilość papieru, co znacząco zmniejsza odpady oraz częstotliwość wymiany. Linia Dry Tech z produktami o wysokiej chłonności to idealna gama produktów do miejsc pracy, które wymagają dokładnego i codziennego czyszczenia.

Cechy ręczników:

- wykonane w technologii Dry Tech (TAD)

- przeznaczone do dozowników z automatycznym systemem odcinania

- 2- warstwowe

- wytrzymałe, chłonne

- długość rolki: 100 m

- opakowanie zbiorcze zawiera 6 rolek

Dane techniczne:

Kolor: biały
Warstwy: 2
Długość rolki: 100 m
Średnica rolki: 18,5 cm
Szerokość rolki: 21 cm
Gramatura: 2 x 18 g/m²
Opakowanie zbiorcze: 6 szt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ręcznik x6 Papernet Autocut 416623 DryT Special

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć