Tork Xpressnap Fit - dozownik do serwetek na stolik - Starter Pack (dozownik + 2 bindy serwetek)

Prowadź firmę sprawniej.

Koniec z brakiem serwetek podczas godzin szczytu.
Wygodny pakiet startowy zawiera 1 dozownik Tork Xpressnap Fit i 2 opakowania białych, 2-warstwowych serwetek dyspenserowych Tork Xpressnap Fit

Dozowniki Tork Xpressnap Fit stanowią idealne rozwiązanie dla małych sieci restauracji oraz niezależnych lokali, które oferują swoim klientom serwetki na stole lub na blacie.

Nasz jak dotąd najbardziej kompaktowy system Xpressnap dozuje serwetki odcinek po odcinku, dzięki czemu ogranicza w takim samym stopniu ilość odpadów i zużycie.

Tork Xpressnap Fit nie tylko obsługuje więcej gości pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami w porównaniu z tradycyjnymi dozownikami do serwetek, ale także zajmuje mniej przestrzeni i ogranicza o ponad 50% ilość wyrzucanych niezużytych serwetek.

Pełnowymiarowa serwetka jest złożona w sposób umożliwiający upakowanie w dozowniku małych rozmiarów.


Wytrzymały i łatwy w czyszczeniu dozownik nie wymaga dużej ilości czasu na konserwację oraz chroni serwetki przed brudem i rozlanymi płynami.


Wskaźnik poziomu informuje, kiedy dozownik wymaga wymiany wkładu, dzięki czemu serwetki dostępne są przez cały czas.

Komentarze

Napisz swoją opinię

N14 Starter Pack Dozownik+ 2 bindy serwet. 962901

Array
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć